Bioinnowacje 2009 inicjatywą Roku Kreatywności i Innowacyjności


Bitechnologia - teraźniejszość i przyszłość

Bioinnowacje 2009 inicjatywą Roku Kreatywności i Innowacyjności

Konferencja BIO - Biznes Finanse Innowacje 2009 jako pierwsze wydarzenie w Polsce została włączona w poczet inicjatyw Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacyjności 2009.

Rok 2009 został przez Komisję Europejską ogłoszony Europejskim Rokiem Kreatywności i Innowacyjności. Celem tego działania jest podwyższenie świadomości wpływu kreatywności i innowacji na osobowy, społeczny i ekonomiczny rozwój. Inicjatywy oznaczone logo ERKI’09 to wg Komisji Europejskiej przedsięwzięcia propagujące dobre zachowania, stymulujące naukę i badania oraz promujące publiczną debatę na tematy związane.

Organizatorzy konferencji „BIO – Biznes Finanse Innowacje 2009” jako pierwsi w Polsce uzyskali tytuł partnera ERKI’09 potwierdzając bardzo ważną rolę jaką wydarzenie pełni w rozwoju gospodarczym Europy. „Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Komisja Europejska przyznała nam tytuł partnera i pozwoliła na korzystanie z logo Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacyjności. To wielkie wyróżnienie, ale też ogromne wyzwanie. Tegoroczne wydarzenie musi być i będzie czymś wyjątkowym.” Dawid Nidzworski – Project Manager “Bioinnowacje 2009”.

Zapraszamy na stronę www.bioinnowacje.pl

Następny artykuł

Poprzedni artykuł